Конструктор Зіркові війни Голова Шолом Джанго Фетта Star Wars Jango Fett 647 деталей

-13%
- Готово до відправки
- Код: 42471
1 111 ₴
968 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Star Wars Jango Fett стане прекрасним подарунком для кожного хлопчика, який захоплюється конструюванням і є шанувальником відомої саги про космічні війни. Набір складається із 647 унікальних деталей, з яких можна зібрати голову популярного кіногероя. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію.
Особливості:
- Можливість зібрати Голову Шолом Джанго Фента
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри
- Також до набору додається підставка для використання моделі як декор в інтер'єрі
Характеристики:
- Вік: Від 18 років
- Висота моделі в зібраному вигляді: 21 см
- Кількість елементів у наборі: 647 шт.
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 7 х 35,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 18 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 647 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Персонажі | Star Wars |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 355 мм |
- Ціна: 968 ₴





