Конструктор Зіркові війни Голова Шолом Боби Фетта Star Wars Boba Fett 656 деталей

-13%
- Готово до відправки
- Код: 42473
1 073 ₴
935 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Star Wars Boba Fett стане прекрасним подарунком для кожного хлопчика, який захоплюється конструюванням і є шанувальником відомої саги про космічні війни. Набір складається з 656 унікальних деталей, з яких можна зібрати голову популярного кіногероя. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію.
Особливості:
- Можливість зібрати Голову Шолом Боби Фента
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна, і її можна легко використовувати для подальшої гри
- Також до набору додається підставка для використання моделі як декор в інтер'єрі
Характеристики:
- Вік: Від 18 років
- Висота моделі в зібраному вигляді: 21 см
- Кількість елементів у наборі: 656 шт.
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 7 х 35,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 18 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 656 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Персонажі | Star Wars |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 355 мм |
- Ціна: 935 ₴







