Динозавр на радіокеруванні з підсвічуванням і звуком Ходить Алозавр

- Немає в наявності
- Код: 42474
803 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей реалістичний динозавр оживає прямо перед очима! Завдяки дистанційному керуванню динозавр рухається вперед і назад. Підсвічування та характерні рики роблять гру ще більш видовищною, а детальне виконання надає правдоподібності кожному руху. Іграшка ідеально підходить для сюжетних пригод, змагань та активної гри.
Особливості:
- Радіокерований крокувальний динозавр Ділофозавр
- Реалістичний дизайн
- Іграшка працює від акумулятора, USB кабель для підзаряджання в комплекті
- Підсвічування пащи
- Звук
- Реалістичні рухи
- Кнопка увімкнення розміщена на спині динозавра
- Кнопка демонстрації розташована біля кнопки вмикання
- Під час режиму демонстрації динозавр реагує на перешкоди або руку та починає йти назад
- Сенсорний датчик (працює у режимі демонстрації)
- Колеса на передніх лапах
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення іграшки: акумулятор 3.7 V 9входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 33 х 16,7 х 14 см
- Розмір пульта: 11 х 3,5 х 8 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 18 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:20 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 8 |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 140 мм |
- Ціна: 803 ₴




