Тематичний блоковий конструктор для дітей Поліцейські перегони 557 деталей

-13%
- Готово до відправки
- Код: 42478
637 ₴
555 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікавий тематичний конструктор для дітей від 6 років. Містить 557 кольорових деталей із пазовим кріпленням, які дають змогу створювати різні тематичні фігурки, насамперед — поліцейську машину, спорткар і катер.
Особливості:
- Містить 557 кольорових деталей
- Дає змогу побудувати різні тематичні конструкції
- Пазовий тип кріплення
- Виконаний із міцного пластику
- Покрокова інструкція з кольоровими зображеннями
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Кількість елементів: 557 шт.
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 18 х 18 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 557 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 555 ₴




