Дитяча колонка караоке з мікрофоном Bluetooth і підсвічуванням Стіч Stitch Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 42481
496 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворіть дитячу кімнату на сцену разом із яскравим караоке-набором!
До комплекту входить портативна колонка та бездротовий мікрофон, що забезпечує якісний звук і створює атмосферу справжнього концерту.
Підтримка Bluetooth і TF-карти дає змогу відтворювати улюблену музику без зусиль.
Прекрасний вибір для домашніх вечірок і дитячих свят!
Особливості:
- 1 мікрофон
- Bluetooth-під'єднання до мобільного телефона
- Регулювання гучності
- Регулювання підсвітки
- Зміна голосу на мікрофоні
- Мінус на колонці
- AUX-роз'єм
- Слот для TF-Card
- До комплекту доданий USB-type-С кабель
- Робота від вбудованого акумулятора
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Розмір колонки: 9 х 7 х 9 см
- Розмір мікрофона: 4 х 4 х 13 см
- Елементи живлення: Акумулятор (входить до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 16,8 х 8,3 х 18,8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Караоке |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 496 ₴


