Електронний конструктор для дітей із підсвічуванням вентилятором і динамо машиною

- Немає в наявності
- Код: 42482
729 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей навчальний конструктор — це яскравий STEAM-набір для перших дослідів із електрикою. Дитина збирає прості електричні ланцюги на перфорованій платформі: запускає пропелер, вмикає лампочку, знайомиться з роботою вимикачів і з'єднань. Під час гри розвиваються логіка, увага, дрібна моторика та цікавість до науки та техніки. У комплекті база та модулі легко з'єднуються без паяння та зрозуміла ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Конструктор працює від блока-батареї
- Блок-батарея вимагає для роботи батарейки
- До набору входять блоки-перемикачі та конектори
- Основи, на яких кріпляться блоки конструктора
- Динамо-машина
- Вентилятор
- Запускач
- Планетаз підсвічуванням
- Ігра-лабиринт
- Книга-довідка з інструкціями та прикладами електричних ланцюгів, які можна зібрати
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "ААА" (не входять до набору)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 8,5 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Електронний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Електроніка, електротехніка |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 729 ₴






