Інтерактивна іграшка Музичне Кермо з підсвічуванням і звуковими ефектами Simulated Driving Рожевий

-13%
- Готово до відправки
- Код: 42487
602 ₴
524 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це яскраве ігрове кермо переносить малюка у світ справжніх пригод за кермом! Він обладнаний рухомими елементами, кнопками та світловими індикаторами, які допомагають дитині відчути себе маленьким водієм. Малюк може крутити кермо, вмикати сигнали, «заводити» машину та стежити за панеллю приладів. Іграшка стимулює розвиток моторики, слухового сприйняття й уяви, знайомить із базовими елементами водіння. Зручний розмір і продумані функції роблять гру захопливою і простою навіть для найменших.
Особливості:
- Ігрове кермо з рухомими елементами
- Підсвічування
- Звукові ефекти
- Мелодії
- Звуки поворотників, звукового сигналу та інші звуки, пов'язані з транспортом
- Тріскачка
- Під час повороту керма повертається й маленька машинка
- Компактний розмір, підходить для маленьких ручок
Характеристики:
- Вік: Від 18 місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 21 х 8 х 18 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 23 х 11 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кермо |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 18 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 524 ₴




