Конструктор Потяг із підсвічуванням і парогенератором 1062 деталі

-21%
- Готово до відправки
- Код: 42491
2 170 ₴
1 720 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор "Експрес поїзд" — це захоплива іграшка, яка подарує дитині години захопливого проведення часу. Цей блоковий конструктор з 1062 елементів дасть змогу зібрати реалістичну модель поїзда з імітацією диму та світловими ефектами. Яскравий синій колір поїзда та його реалістичні деталі зроблять гру ще цікавішою. Конструктор упакований у подарункову коробку, що робить його чудовим подарунком для дитини від 6 років.
Особливості:
- Можливість зібрати реалістичну модель пасажирського експрес-потяга
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Вбудований двигун, який працює від батарейок
- Елементи залізничних колій у комплекті
- Світлові ефекти
- Парогенератор
- Магнітне зчеплення вагонів
- Знімний дах вагона
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти лет
- Кількість деталей: 1062 шт.
- Елементи живлення локомотива: Батарейки 6 шт. типу ААА 1,5V (не входять до комплекту)
- Розміри в складеному вигляді: 45,5 х 12 х 17,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 8 х 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 1062 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 1 720 ₴


