Інтерактивний трек для машинок із димом і світлозвуковими ефектами Паровозна станція

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42460
1 462 ₴
1 301 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний трек — це захоплива гра для дитини. Дитина може бути захоплена грою годинами. Ігровий паркінг обладнаний автоматичним підіймачем і механічним керуванням, що допомагає переміщати машинки треком. Такий набір принесе багато гарних емоцій маленькому водієві та посприяє розвитку уважності та логіки. Іграшка виготовлена з міцного пластику, всі деталі добре кріпляться між собою. Габарити треку в зборі 44,5 х 20 х 31,5 см.
Особливості:
- Інтерактивний трек у формі паротягової станції
- Автоматичний гвинтовий підіймач - сам підіймає вагончики вгору
- Механічне регулювання напрямку руху
- Підсвічування
- Реалістичні звуки поїзда
- Парові ефекти
- 6 вагончиків у комплекті
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір треку в зібраному вигляді: 44,5 х 20 х 31,5 см
- Довжина вагончика: 2 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 37,5 х 20 х 31 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 445 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 200 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 315 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 1 301 ₴



