Ігровий набір Трек Хот Вілс Hot Wheels Повний вперед Механічний запуск 1 машинка Хот Вілс

-9%
- Готово до відправки
- Код: 42463
2 022 ₴
1 838 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірно динамічний ігровий набір Hot Wheels "Повний вперед". Цей набір дає змогу відчути всю захопливу атмосферу перегонів і виконувати дивовижні трюки, зокрема подвійне сальто та прорив крізь вогняне кільце. Спеціальний важіль керування дає змогу змінювати положення кільця, а різнобарвні петлі надають яскравості та динамічності в перегонах. До комплекту входить Hot Wheels машинка, і дитина зможе почати гру відразу, щойно дістане набір із коробки. Цей трек стане чудовим подарунком дитині від 5 років.
Особливості:
- Динамічний трек із яскравими різнобарвними елементами
- Мета гри — запустити машинку по треку, виконати трюки з подвійною петлею, прорватися крізь вогняне кільце та досягти фінішу
- Складність полягає в тому, що не всі машини зможуть із першого разу проїхати трасою, падіння неминуче
- Завдяки спеціальному важелю гравець може контролювати, чи вдасться машинці пройти через вогняне кільце
- Механічний пусковий механізм забезпечує розгін авто до високої швидкості
- До комплекту входить 1 машинка Hot Wheels
- Для надання більшої цікавості грі можна додати інші машинки Hot Wheels (продаються окремо)
Характеристики:
- Вік: Від 5 до 10 років
- Масштаб машинки: 1:64
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 51 х 7 х 31 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 1 838 ₴







