Дитяча розвиваюча книжка з фетру Бізіборд Монтессорі Динозаври 20 х 20 см

-12%
- Готово до відправки
- Код: 42427
751 ₴
659 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка книга з динозаврами — це справжня подорож у доісторичний світ, де малюк зможе досліджувати різних динозаврів, вулкани та природу мезойської ери. Кожна сторінка призначена для гри та навчання: дитина зможе відкривати, приклеювати та переміщати фігурки, тренуючи уважність і моторику. Така книга стане улюбленою розвивальною іграшкою для маленьких дослідників.
Особливості:
- Виготовлена з безпечного м'якого фетру
- Інтерактивні сторінки з різними активностями
- ШIнурівка, пальчикові ігри, елементи на липучках
- Сприяє розвитку дрібної моторики, уваги та логічного мислення
- Компактний формат, зручно брати із собою
- Застібається на кнопку
Характеристики:
- Вік: Від 1,5 року
- Розмір: 20 х 6 х 20 см
- Пакування: Пакет
- Габарити упаковки: 26 х 6 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Фетр |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Товщина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 659 ₴






