Дитяча розвивальна книжка з фетру Папка Бізіборд Монтессорі з циферблатом Динозаври

-13%
- Готово до відправки
- Код: 42428
588 ₴
512 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічна папка — це компактний набір для розвитку дитини, що поєднує гру та навчання.
У зручній яскравій сумці з ручками зібрано безліч цікавих завдань із застібками, липучками, блискавками та безліччю інших елементів.
Кожна сторінка сприяє розвитку моторики рук, логіки та уваги. Папка легко закривається на кнопку — все завжди на своєму місці, тому її зручно брати в дорогу.
Особливості:
- Логічна папка має сторінки з різноманітними елементами для розвитку дитини
- Циферблат із рухомими стрілками
- Назви динозаврів англійською, цифри
- Елементи для тренування моторики: змійка, рухомі шестерні, ремінці, липучки
- Логічна папка має вигляд сумочки, є ручки та застібка
- Сторінка знімається за допомогою застібки
- Компактний формат і невелика вага
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Матеріал: Фетр
- Розмір папки: 22 х 5 х 28 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 22 х 5 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Фетр |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 512 ₴





