Дитячий намет Піраміда в сумці Капібара Коричневий 88 х 88 х 92 см

-12%
- Готово до відправки
- Код: 42437
680 ₴
599 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тематичний швидко розкладний намет стане улюбленим місцем для ігор дитини. Намет має компактні розміри, тому легко знайде своє місце в дитячій кімнаті. Двері намету відчиняються й фіксуються, а з боків розміщені великі вікна. Завдяки своїй конструкції, він швидко розкладається і складається. Для зручного зберігання передбачена спеціальна сумка з ремінцями.
Особливості:
- Тематичний намет
- Каркас намету з металевими стрижнями
- Двері відчиняються й фіксуються
- Вставки із сітки з боків у вигляді вікон
- Складається легким рухом руки в спеціальну сумку
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри намету: 88 х 88 х 92 см
- Матеріал: Поліестер
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 34 х 7 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Коричневий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 880 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Висота | 920 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 599 ₴

