Дитячий намет Будиночок у сумці Капібара Коричневий 109 х 109 х 112 см

-12%
- Готово до відправки
- Код: 42438
987 ₴
870 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тематичний швидко розкладний намет стане улюбленим місцем для ігор дитини. Намет має компактні розміри, тому легко знайде своє місце в дитячій кімнаті. Двері намету відчиняються й фіксуються, а з боків розміщені великі вікна. Завдяки своїй конструкції, вона швидко розкладається і складається. Для зручного зберігання передбачена спеціальна сумка з ремінцями.
Особливості:
- Тематичний намет із зображенням героя
- Каркас намету з металевими стрижнями
- Двері відчиняються й фіксуються
- Вставки із сітки з боків у вигляді вікон
- Складається легким рухом руки в спеціальну сумку
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри намету: 109 х 109 х 112 см
- Матеріал: Поліестер
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 37 х 6 х 37 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Коричневий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1090 мм |
| Довжина | 1090 мм |
| Висота | 1120 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 870 ₴

