Паркінг для машинок зі спіральним з'їздом і підіймальним краном Будівельний майданчик 75 елементів

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42439
977 ₴
876 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тематичне паркування з оригінальним дизайном! Виготовлена як поїзд із розкладною конструкцією. Лише кілька рухів, і тематичний кейс перетворюється на паркінг для перегонових машин! До комплекту входять 4 металопластикові машинки з тематичним забарвленням, дерева, дорожні знаки та тематичні наклейки, які допоможуть створити відповідну атмосферу. Потяг-кейс має ручку, яка зробить перенесення іграшки легким і зручним.
Особливості:
- Парківка виготовлена у формі поїзда
- Має розкладну конструкцію
- 4 перегонові машинки з металопластику
- Містить дорожні знаки та тематичні наклейки
- Зручна ручка для перенесення іграшки
- Паркінг виготовлен з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 75 шт.
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 9 х 41 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Висота упаковки | 410 мм |
- Ціна: 876 ₴


