Дитячий іграшковий сейф-копилка з підсвічуванням і звуковими ефектами Лабубу Labubu Зелений

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42441
580 ₴
520 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця яскрава скарбничка стане улюбленим місцем для зберігання кишенькових грошей! Сейф має зручну ручку та стильний дизайн. Дитина може вставляти купюри в слот, опускати монетки зверху та відчиняти дверцята за допомогою ключа — все як у справжньому сейфі. Усередині скарбничка простора, тому в неї легко помістяться банкноти, монети та маленькі скарби. Іграшка допомагає дитині навчитися заощаджувати та відповідально ставитися до своїх речей.
Особливості:
- Яскравий дизайн з улюбленим героєм
- Підсвічування
- Пісні англійською мовою
- Мелодії
- Дверцята відчиняються за допомогою ключа в комплекті
- Ключ розміщений під сейфом
- Імітація введення пінкоду
- Роз'єм для купюр і монет
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір: 13 х 13 х 23 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 13 х 13,7 х 19,2 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 520 ₴

