Робот Трансформер Оптимус Прайм Optimus Prime 30 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42444
2 294 ₴
2 043 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей потужний трансформер дивує своїм розміром, дизайном і неймовірною деталізацією! Модель створена для справжніх шанувальників техніки та епічних битв. Герой поєднує силу, стиль і динаміку — за кілька рухів він перетворюється з потужного робота на реалістичну вантажівку. Масивна конструкція й точне оброблення деталей надають іграшці вигляду справжнього колекційного експоната. Це не просто трансформер — символ потужності, відваги та бездоганного стилю.
Особливості:
- Потужна модель трансформера
- Трансформується з роботи в машину та назад
- Деталізований дизайн моделі
- Обертова голова
- Прогумовані шини (для автомобіля)
- Подарункове паковання: пакет (у комплекті)
- Інструкція в комплекті
- Ідеальний варіант подарунка для колекціонерів і фанатів трансформерів
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Висота трансформера: 30 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 10 х 41 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 300 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 410 мм |
- Ціна: 2 043 ₴

