Інтерактивна собака робот на радіокеруванні Стріляє орбізами Режим програмування Білий

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42450
2 261 ₴
2 026 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей робот-пес на радіокеруванні створений для справжніх фанатів технологій і динамічних ігор!
Робопос вміє ходити, сідати, робити віджим, виконувати танцювальні рухи, а також режим програмування — дитина може задавати йому власні команди та створювати цікаві сценарії.
Іграшка стріляє орбізами та має парогенерацію, а світлові ефекти та "балакучість" роблять цього механічного друга по-справжньому живим.
Така іграшка стане крутим подарунком для дітей, які люблять роботів, техніку та активні пригоди.
Особливості:
- Озвучування англійською мовою
- Парогенерація
- Стріляє орбізами
- Підсвічування
- Звуки
- Програмування дій
- Мелодії
- Режим патрулювання
- Режим навчання
- Віджимається від підлоги, плаває
- Ходить, танцює
- Пачка орбізів у комплекті
- Робот працює від акумулятора
- До комплекту додана інструкція, кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Матеріал: Пластик
- Розміри: 35 х 17.5 х 21 см
- Елементи живлення: акумулятор 3.7 V (доданий у комплект)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не додано до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 47 х 23 х 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Собака |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 280 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 2 026 ₴








