Дитяча інерційна іграшка Каток на батарейках із рухомою платформою й барабаном Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 42413
613 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З такою реалістичною спецтехнікою дитина зможе втілити в життя улюблені сюжети. Адже іграшка не тільки має гарний вигляд, але й може відтворювати 3 різні звуки та підсвічуватиме свої фари білим кольором, що додасть реалістичності до гри. А під час веселої поїздки коток іграшки обертатиметься як справжній, або ж його можна повернути в потрібну сторону і далі розрівнювати ґрунт біля будівельного майданчика.
Особливості:
- Виготовлена у формі дорожнього катка
- Іграшка обладнана інерційним механізмом
- Каток має прогумовані колеса з протекторним візерунком
- Під час поїздки каток спецтехніки обертається
- Платформу з катком можна повернути праворуч/ліворуч
- Машинка може відтворювати 3 характерні для неї звуки, водночас фари підсвічуються білим кольором
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 25 x 11,5 x 13,3 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 13 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Асфальтовий каток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 135 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 613 ₴



