Дитяча машинка Екскаватор іграшка зі світлозвуковими ефектами AutoExpert Зелений

- Немає в наявності
- Код: 42417
691 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова спецтехніка "Авто Експерт" — це реалістична мінімодель транспорту, яка стане справжньою знахідкою для юних шанувальників.
Вона вражає деталізацією і стильним дизайном, що повторює елементи справжньої спецтехніки. Модель має яскраве підсвічування та відтворює звуки справжнього транспорту.
Машинка виготовлена з металопластику, що забезпечує її міцність і довговічність.
Іграшкова спецтехніка розвиває уяву, дрібну моторику та навички рольової гри.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- Відтворення звуків транспорту
- Підсвічування
- Гусеничний хід
- Платформа обертається на 360 градусів
- Рухомі деталі
- Для запуску ефектів необхідно натискати на вихлопну трубу
- Виконаний із безпечних високоякісних матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:40
- Розмір іграшки: 30 х 9 х 12 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 32,2 х 11 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AutoExpert |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 691 ₴




