Дитяча пожежна машина іграшка з водою та світлозвуковими ефектами Інерційна 40 см

- Немає в наявності
- Код: 42421
703 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова спецтехніка — це реалістична мінімодель транспорту, яка стане справжньою знахідкою для юних шанувальників. Вона вражає деталізацією і стильним дизайном, що повторює елементи справжньої спецтехніки. Модель має яскраве підсвічування та відтворює звуки справжнього транспорту. Гумові колеса з протекторним візерунком мають інерційний механізм. Машинка виготовлена з металопластику, що забезпечує її міцність і довговічність.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- Відтворення звуків транспорту
- Підсвічування
- Інерційний механізм
- Помпове подавання води
- Висувна драбина
- Гумові колеса з протекторним візерунком
- Рухомі деталі
- Для запуску ефектів необхідно натискати на кабіну спецтехніки
- Виконаний із безпечних високоякісних матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:40
- Матеріал: Металопластик
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір: 42 х 6,6 х 10 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 29,5 х 9 х 14,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 66 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 703 ₴





