Дитяча інерційна іграшка Бетонозмішувач машинка зі світлозвуковими ефектами AutoExpert Зелений

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42422
696 ₴
616 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова спецтехніка "Авто Експерт" — це реалістична мінімодель транспорту, яка стане справжньою знахідкою для юних шанувальників.
Вона вражає деталізацією і стильним дизайном, що повторює елементи справжньої спецтехніки. Модель має яскраве підсвічування та відтворює звуки справжнього транспорту. Гумові колеса з протекторним візерунком мають інерційний механізм.
Машинка виготовлена з металопластику, що забезпечує її міцність і довговічність.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- Відтворення звуків транспорту
- Підсвічування
- Інерційний механізм
- Гумові колеса з протекторним візерунком
- Рухомі деталі
- Для запуску ефектів необхідно натискати на кабіну спецтехніки
- Виконаний із безпечних високоякісних матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:40
- Розмір іграшки: 21 х 7.5 х 11 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 28 х 9 х 14,6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AutoExpert |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бетонозмішувач |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 616 ₴




