Конструктор машина на радіокеруванні Спорткар Ford Mustang Jie Star 534 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 42397
1 432 ₴
1 261 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор для збирання радіокерованої машинки — захопливий ігровий набір, який потішить дітей від 6 років. Модель виготовлена з високою деталізацією, а готова машинка обладнана широкими шинами, що забезпечує чудове зчеплення з поверхнею та дає змогу їй легко пересуватися. Машинка починає рух за допомогою пульта керування. Машинка працює від акумулятора, який входить до комплекту. Набір містить покрокову інструкцію, завдяки якій зборка стане зрозумілою та захопливою. Готова модель на радіокеруванні стане не тільки цікавою іграшкою, а й чудовим подарунком для маленьких шанувальників техніки та автомобілів.
Особливості:
- Можливість зібрати Спортивний перегоновий автомобіль Ford Mustang
- Стильний дизайн
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Рух відбувається за допомогою пульта керування: вперед/назад, повороти вправо/вліво
- Машинка працює від акумулятора (кабель для заряджання входить до набору)
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
Комплектація:
- 534 деталі
- Акумулятор
- Кабель для заряджання акумулятора
- Пульт дистанційного керування
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 534 шт.
- Частота роботи пульта: 2,4 GHz
- Елементи живлення машинки: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір моделі в зібраному вигляді: 24,8 х 10,5 х 7,1 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 47,5 х 7 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JIE STAR |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 534 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Тип живлення | Акумулятор, Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 261 ₴

