Колекційна іграшка Лабубу Labubu з підсвічуванням і мелодіями Zimomo Зимомо 40 см

- Немає в наявності
- Код: 42411
1 668 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей чарівний герой у пухнастому образі точно зачарує малюка своїм казковим виглядом! Він має підсвічування та приємну мелодію, що створює атмосферу справжнього дива. Голова та кінцівки рухаються, тож іграшка має дуже живий і цікавий вигляд під час гри. Герой працює від уже наявних у комплекті батарейок, а кнопка активації зручно розташована під його головою. Висота іграшки — 40 см, тому вона має ефектний вигляд та стане чудовим подарунком.
Особливості:
- Підсвічування та мелодія
- Рухома голова і кінцівки
- М'який пухнастий текстиль
- Пластикові лапки, тулуб і голова
- Кнопка увімкнення під головою
- Карточка героя
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 20 х 10 х 40 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 24 х 17 х 41 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 668 ₴




