Гусечний екскаватор на радіокеруванні з керованим ковшем і підсвічуванням Чорний з жовтим

- Немає в наявності
- Код: 42386
664 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екскаватор на радіокеруванні в масштабі 1:24 стане чудовим доповненням до колекції будівельної техніки дитини. Він має реалістичний вигляд, рухається за допомогою гусениці, а також обладнаний рухомим ковшем, яким можна керувати за допомогою пульта та механічно обертовою платформою. Іграшка допомагає розвивати моторику, просторове мислення й сюжетну уяву. У комплекті є акумулятор 3.7V і кабель USB для заряджання. Пульт забезпечує легке та зручне керування на всі боки.
Особливості:
- Деталізований і реалістичний дизайн
- Іграшка працює від акумулятора
- Гусеничний хід
- Пульт керування з базовими функціями руху вперед/назад, повороти вправо/вліво, керування ковшем
- Платформа обертається вручну, що супроводжується звуком тріскачки
- Підсвічування під час роботи
- Прогумовані гусениці з протекторним візерунком, забезпечують якісне зчеплення з дорожнім покриттям
Комплектація:
- Машинка
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання
- Пульт керування
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 25 х 9 х 13 см
- Масштаб моделі: 1:24
- Елементи живлення: акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Частота керування: 40 MHz
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 32,5 х 13,5 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 40Mhz |
| Кількість каналів | 5 |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 664 ₴







