Дитяча інерційна машинка Автобус іграшка з підсвічуванням і звуковими ефектами Lucky Bus Зелений

- Немає в наявності
- Код: 42374
450 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детальна модель міського транспорту вирізняється кольоровим забарвленням. Автобус має рухомі елементи: двері можна самостійно закривати та відкривати. Автобус обладнаний інерційним механізмом і має додаткові звукові та світлові ефекти.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі міського автобуса
- Яскрава колірна гама
- Автобус обладнаний інерційним механізмом
- Двері відчиняються
- Підсвічування та звуковий супровід руху, який активується натисканням на кнопки на даху автобуса
- Прогумовані колеса з протекторним візерунком
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розміри іграшки (ДхШхВ): 28,5 х 6,5 х 8,3 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 7,8 х 9,2 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Висота | 83 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 450 ₴


