Дитячий іграшковий танк на батарейках Інерційний Коричневий

-14%
- Готово до відправки
- Код: 42362
622 ₴
532 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідний екземпляр військової техніки, який стане прикрасою іграшкової колекції хлопчика! Танк з інерційним механізмом потішить своєю потужністю і здатністю легко набрати велику швидкість.
Танк має рухомі елементи: дуло та сама вежа обертається на 360 градусів. Додаткові звукові та світлові ефекти зроблять гру цікавішою: дуло підсвічується червоним кольором і звучать характерні звуки пострілів.
Особливості:
- Сучасна модель танка
- Вирізняється тематичним забарвленням з елементами маскування
- Прогумовані колеса з протекторним візерунком
- 4 активні кнопки на корпусі, які відтворюють характерні звуки
- Яскраве підсвічування
- Обладнаний інерційний механізм
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір танка: 26 х 9,5 х 8,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 28,5 х 13 х 17,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Танк |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 85 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 532 ₴





