Дитячий набір для творчості Гіпсова фігурка для розфарбовування Art Decor Danko Toys Сова

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42368
417 ₴
375 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір креативної творчості "ART DECOR" прекрасно розвиває художній смак і допомагає майстерно опанувати техніку гіпсового лиття і 3D-росписи. Складники набору розраховані на багаторазове використання. Ви можете створювати своїми руками унікальні інтер'єрні сувеніри-подарки для улюблених людей із гіпсу. А також розфарбувати їх у яскраві кольори.
Особливості:
- В набір входять гіпс і силіконова форма для створення фігурки Сови
- У набір входить спеціальна конструкція, що фіксує, для виливання фігурки з гіпсу.
- За допомогою фарб і пензликів створену власноруч фігурку можна розмалювати
- Фігурку можна покрити акриловим лаком для більшої безпеки виробу
- Можливість використання набору для багаторазових проєктів
- Комплектуючі розроблені із сертифікованої, нетоксичної сировини, яка практично не має запахів і зовсім нешкідлива для дітей
- Заняття творчістю позитивно впливає на психоемоційний стан дитини, сприяє формуванню посидючості, терплячості, винахідливості, вчить доводити розпочаті справи до кінця
Комплектація:
- Порошковий гіпс — 3 шт.;
- Силіконова форма — 1 шт.;
- Акрилові фарби, 12 кольорів — 1 набір;
- Акриловий лак — 1 шт.;
- Губка для лаку — 1 шт.;
- Пензлик — 1 шт.;
- Фіксуюча конструкція 1 шт.;
- Набір цвяхів — 1 шт.;
- Інструкція — 1 шт.
Характеристики:
- Вік: Від 5 років
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 26 × 7 × 19 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 7 см |
| Діаметр | 26 см |
| Висота | 19 см |
| Стан | Новий |
| Кількість кольорів | 12 |
| Виробник | Danko Toys |
- Ціна: 375 ₴



