Дитячий паркінг для машинок Автомийка з водою Тачки Cars Червоний

- Немає в наявності
- Код: 42351
820 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомийка – це дуже захоплива іграшка для хлопчиків, які обожнюють неординарні ігри з машинками та є шанувальниками героїв відомого мультсеріалу.
Мийка обладнана двома крутими спусками вниз, на одному з яких встановлені щітки та шлагбаум. На даху зафіксований резервуар для води, що працює від натискання й пускає струмки води на машину. Внизу мийки встановлені резервуари для накопичення води.
Особливості:
- Паркінг виготовлений у формі Мийки машин у стилі Cars Тачки
- У мийці передбачені з'їзд та заїзд для машин
- На з'їзді встановлені щітки та шлагбаум
- Вгорі мийки встановлений резервуар для води
- Вода починає стікати під час натискання на знак, встановлений вгорі мийки
- Під мийкою встановлені резервуари для зливання води
- Деталі мийки зроблені з якісного міцного та безпечного для дітей пластику, що витримує велике навантаження
- До комплекту входять 2 машинки герої мультфільму Тачки Cars
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри паркування: 62 x 13 x 33 см
- Пакування: Коробка.
- Розмір упаковки: 41 x 10 x 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина у зібраному вигляді | 620 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 130 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 330 мм |
| Колір | Червоний |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 820 ₴


