Інтерактивна собака робот на радіокеруванні відповідає на голосові команди Червоний

- Немає в наявності
- Код: 42277
2 042 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний робот-собака на радіокеруванні — це справжній хіт для юних техно ентузіастів!
Іграшка має реалістичні рухи, світлові ефекти та може виконувати різні команди з пульта. Завдяки зарядному акумулятору робот працює тривалий час і дарує безліч годин активних ігор. Його сучасний дизайн і динамічна хода роблять гру ще цікавішою. Такий робот допоможе розвинути логіку, уважність і координацію дитини.
Особливості:
- Пес відповідає на команди з пульта відповідними звуками та рухами
- Пес програє мелодії та танцює під них
- Навчальні казки англійською мовою
- Відповідає на голосові команди, зазначені в інструкції
- Парогенерація, пляшечка в комплекті
- Пес працює від акумулятора, вхід для підзаряджання якого розташований знизу іграшки
- Зарядний пристрій для іграшки в наборі
- Викрутка та посібник користувача в наборі
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Розміри: 28 х 16 х 28 см
- Елементи живлення: акумулятор 3.7 V (входить до комплекту)
- Частота керування: 2.4 GHZ
- Елементи живлення пульта: Батарейки 3 шт. типу "ААА" (не входять до набору)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 46 х 19 х 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Собака |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 280 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 2 042 ₴






