Дитячий синтезатор Піаніно з мікрофоном від мережі або батарейок 61 клавіша

- Немає в наявності
- Код: 42282
1 231 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий синтезатор із мікрофоном стане надійним помічником для Вашого юного артиста! Музичний інструмент допоможе тренувати гру, спробувати свої сили в створенні музики та просто проводити час весело.
Особливості:
- Стильний реалістичний дизайн
- 61 клавіша
- 12 демомелодій
- 100 тонов
- 100 ритмів
- 61 звук ударних інструментів
- Кнопки записування, відтворення тощо.
- Мікрофон
- Кнопки регулювання темпу
- Регулювання звуку
- Працює від батарейок і від мережі
- USB-кабель додається
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу "АА" (не входять до комплекту) або мережа
- Розмір синтезатора: 66 х 20 х 8 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 73,5 х 8,5 х 23 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 1 231 ₴


