Робот Динозавр на радіокеруванні з парою підсвічуванням і звуком Функція програмування Зелений

- Немає в наявності
- Код: 42284
1 950 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний динозавр на радіокеруванні Ізо рота його вилітає пара, а очі світяться в темряві. Він любить грати з дітьми й найбільше йому подобається танцювати. Іграшка вміє гарчати та рухатися по команді з пульта керування, а також знає три танці під інструментальні кавери популярних пісень. У динозавра рухомі лапи, шия та хвіст, а в комплекті з ним йде також пляшечка для води, щоб набирати воду в резервуар на його голові було зручніше. Дитина навіть зможе навчити іграшку нового "танцю", ввімкнувши режим програмування та написавши іграшці нову послідовність рухів, яку вона з легкістю повторить.
Особливості:
- Динозавр підсвічується і випускає пару з рота
- Динозавр гарчить і програє веселі мелодії
- За командою з пульта іграшка танцює під музику, ходить вперед-назад, крутиться по боках і випускає пару з рота
- За допомогою пульта іграшці можна запрограмувати свою послідовність рухів, які вона потім відтворює
- Хвіст іграшки розбирається
- Динозавр працює від акумулятора, дріт для підзаряджання якого входить до набору
- Пляшка для зручнішого набору води для пари в динозавра та викрутка теж входить до набору
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри динозавра: 65 х 17 х 35 см
- Елементи живлення: акумулятор 3.7 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до набору)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 57 х 17 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 950 ₴








