Плюшева м'яка іграшка Куромі Kuromi Mymelody Рожевий 34 см

- Немає в наявності
- Код: 42288
714 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка плюшева іграшка у формі милого персонажа стане чудовим подарунком для дітей і шанувальників аніме-стилю.
Виготовлена з приємного на дотик матеріалу, вона ідеально підходить для обіймів, а також стане чудовою прикрасою інтер'єру.
Аксесуар у формі бантика надає іграшці певний шарм.
Особливості:
- М'яка іграшка виготовлена як милий персонаж
- Аксесуар: пришитий бантик
- Виконана з приємного на дотик плюшевого текстилю
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір: 29 х 22 х 34 см
- Пакування: Без пакування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 22 см |
| Довжина | 29 см |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Стан | Новий |
- Ціна: 714 ₴
