Шарнірна Лялька для дівчинки зі снігоходом і аксесуарами Anlily 30 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42295
616 ₴
552 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця смілива спортсменка готова підкорювати зимові вершини та змагатися за перемогу! Вона одягнена в теплий спортивний костюм із курткою та рукавичками, щоб бути готовим до активних пригод.
У наборі є шолом для захисту, снігохід і кубок переможниці, які роблять гру ще захопливішою. Дитина зможе придумувати власні історії про тренування, змагання й переможні перемоги, відчуваючи атмосферу справжнього зимового спорту!
Особливості:
- Лялька має дуже витончений та елегантний вигляд
- Деталізовані риси обличчя
- Знімний одяг
- Шарнірні суглоби на ручках і ніжках
- Добре прошите волосся
- До комплекту доданий снігохід, шолом і кубок
- Голова ляльки виготовлена з гуми, тіло — пластикове
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота ляльки: 30 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 18 х 7 х 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 552 ₴
