Дитяча розвиваюча книжка з фетру Папка Бізіборд Монтессорі з лабіринтом і геометричними фігурами Ведмежа

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42298
591 ₴
530 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічна папка — це компактний набір для розвитку дитини, що поєднує гру та навчання.
У зручній яскравій папці зібрано безліч цікавих завдань. Кожна сторінка сприяє розвитку моторики рук, логіки та уваги. Папка легко закривається на кнопку — все завжди на своєму місці, тому її зручно брати в дорогу.
Особливості:
- Книга виконана у вигляді папки, усередині 2 сторінки з активностями
- Зовнішні сторони папки також мають активність для дитини
- Пальчикова гра: лабіринт із кульками
- Ґудзики, шнурівка, поп іт, застібка
- Геометричні фігури, фрукти на ниточці, цифри
- Компактний формат і невелика вага
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Матеріал: Фетр
- Розмір папки: 22 х 4 х 28 см
- Пакування: Пакет
- Габарити упаковки: 24 х 4 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Фетр |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 280 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 530 ₴








