Дитяче іграшкове трюмо зі стільчиком Підсвічування Проєктор Аксесуари Фіолетовий

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42302
1 361 ₴
1 220 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У кожної маленької принцеси має бути своє місце чарівності — куточок, де народжуються усмішки та мрії. Дзеркальце оживає яскравими вогниками, звучить музика, а навколо — чарівні аксесуари, які перетворюють гру на справжній казковий ритуал краси. Тут можна створювати власні образи, вигадувати історії та почуватися героїнею казки.
Особливості:
- Трюмо з дзеркалом і стільчиком для маленьких принцес
- Трюмо обладнане проєктором: під час роботи на дзеркалі відображається проєкція принцес
- Трюмо підсвічується різнобарвним світлом
- Відтворює звук
- Додаткові іграшкові аксесуари: фен (імітація), гребінець для розчісування, тіні, пляшечка лаку, пляшечки для парфумів, помада, пензлик
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір трюмо: 60.5 х 27.5 х 74 см
- Висота стільчика: 21 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 10 х 54 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Висота | 740 мм |
- Ціна: 1 220 ₴




