Іграшковий касовий апарат для дітей на батарейках із калькулятором і сканером Динозавр Коричневий

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42304
654 ₴
586 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця каса з кумедним динозавром призначена для маленьких продавців із гарною уявою! Вона відчиняє двері у світ гри та пригод. Завдяки яскравому дизайну, звукам сканера та зручним аксесуарам кожна покупка перетворюється на маленьку пригоду. Така каса допомагає малюкові пізнавати світ грошей і цифр у теплій, ігровій атмосфері.
Особливості:
- Касовий апарат із милим динозавриком
- Сканер
- Калькулятор
- Картковий термінал
- Сканер має підсвічування
- Звук
- Шухляда для зберігання грошей
- Монети, купюри, банківська карта
- Коробочка з піцою
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір: 26 х 12.5 х 15 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 14,5 х 17,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 586 ₴



