Дитяча інерційна машинка Спецтехніка Лісовоз із помповим механізмом і ефектами Зелений

- Немає в наявності
- Код: 42316
596 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична модель Спецтехніки з краном дає змогу підіймати та перевозити вантаж, створюючи відчуття справжньої роботи. Завдяки світлу, звуку та інерційному руху гра стає ще цікавішою та динамічнішою.
Особливості:
- Підсвічування та звукові ефекти
- Інерційний механізм
- Механічне підіймання й опускання крана за допомогою кнопки
- Гумові колеса
- Груз у комплекті
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:14
- Розмір машинки: 32 х 10 х 14 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG13 (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 34,5 х 13 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 596 ₴




