Іграшковий мотоцикл на батарейках Інерційний Поліція Синій

- Немає в наявності
- Код: 42318
424 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий мотоцикл створює відчуття справжньої швидкості та драйву. Модель виготовлена в яскравому стилі, тому відразу привертає до себе увагу та має вигляд, як маленька версія справжнього байка. Підсвічування та звук додають ефект руху, а інерційний механізм дає змогу мотоциклу стрімко набирати хід після легкого поштовху. Кермо повертається, отже, дитина може задавати напрямок під час гри. Формат у масштабі 1:20 робить модель зручною для активного використання та колекціонування.
Особливості:
- Дизайн у поліцейському стилі
- Підсвічування та звукові ефекти
- Інерційний механізм
- Кермо повертається
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:20
- Розмір машинки: 20 х 8,5 х 11,5 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG13 (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 22,5 х 10,8 х 15,3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 115 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 424 ₴

