М'яка іграшка Інтерактивний собака із сенсором і звуковими ефектами Кліпає очима Коричневий

-25%
- Готово до відправки
- Код: 42321
1 309 ₴
988 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який пухнастий песик стане улюбленою іграшкою та постійним супутником дитини! Іграшка реагує на дотики, кліпає очима, видає звукові ефекти та рухає хвостиком, як справжній! Така інтерактивна собачка зацікавить малюка та подарує багато яскравих спогадів від гри.
Особливості:
- Іграшка виготовлена з м'якого та приємного на дотик текстилю
- Кліпає очима та виляє хвостиком
- На спинці тварини розташований сенсор, на дотики до якого вона реагує звуками
- Видає кумедні звуки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри іграшки: 21 х 21 х 23 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "ААА" (не входить до набору)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 22 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Ширина | 21 см |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 23 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 988 ₴





