Велика Пожежна машинка іграшка з Водою Висувною драбиною та Ефектами 41 см

- Немає в наявності
- Код: 42322
883 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пожежна машина з рухомими елементами подарує дитині відчуття справжньої рятувальної місії! Модель виготовлена з увагою до деталей, має інерційний механізм, світлові та звукові ефекти. Рухомі сходи висуваються, обертається на 180° і можуть подавати воду, надаючи грі реалістичності. Така іграшка розвиває уяву, координацію рухів і надовго захоплює маленьких рятувальників.
Особливості:
- Інерційний механізм
- Світлові та звукові ефекти
- Помпове подавання води
- Рухома драбина з регулюванням висоти
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри машини: 41 х 11,5 х 13,5 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 13,5 х 19,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 135 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 883 ₴




