Дитяча іграшка автобус на радіокеруванні з підсвічуванням School Bus Жовтий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42323
773 ₴
690 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автобус на радіокеруванні — яскрава модель, яка подарує дитині відчуття справжнього керування транспортом. Він плавно рухається вперед і назад, виконує повороти, має світлові ефекти та детальне пропрацювання корпусу. Така іграшка допомагає розвивати координацію, реакцію та цікавість до техніки.
Особливості:
- Автобус на радіокеруванні
- Автобус працює від акумулятора
- USB-кабель для підзаряджання акумулятора в комплекті
- Підсвічування фар
- Їде вперед/назад, повертає
- Прогумовані шини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:24
- Елементи живлення: акумулятор 3.7 V
- Частота керування: 27 MHz
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 10 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Кількість каналів | 5 |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 298 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 690 ₴



