Інтерактивна лялька шарнірна з підсвічуванням Аксесуари Англійське озвучування 27 см Вид 2

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42328
672 ₴
603 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мила лялечка в окулярах стане улюбленицею будь-якої дитини!
Вона виконує пісні англійською мовою, здоровиться, сміється і має підсвічування на грудях, що робить гру ще цікавішою.
Завдяки шарнірним кінцівкам лялька легко приймає різні пози, а довге волосся дає змогу створювати безліч зачісок. До комплекту входить гребінець і дзеркальце для догляду за волоссям.
Особливості:
- Виконує пісні англійською мовою, вітається, сміється
- Має підсвічування на грудях
- Шарнірні кінцівки
- Ноги згинаються в колінах, руки — у ліктях
- Знімний одяг і взуття, окуляри, дзеркальце, щітка для волосся, аксесуар на голові
- Пластиковий тулуба, голова зі щільної гуми
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота ляльки: 27 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту) (заглушка на спині)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 20 х 10 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 27 см |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 603 ₴




