Дитяча іграшка автобус на радіокеруванні з підсвічуванням Шкільний автобус 21 см

- Немає в наявності
- Код: 42335
559 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний автобус на радіокеруванні подарує дитині відчуття справжньої подорожі до школи! Реалістична модель у масштабі 1:32 має яскравий дизайн, світлові ефекти та плавний рух у різних напрямках. Зручний пульт дає змогу легко керувати автобусом, створюючи ефект справжнього транспорту на міських вулицях. Така іграшка розвиває координацію, уважність і дарує безліч захопливих моментів гри.
Особливості:
- Автобус на радіокеруванні
- Працює від акумулятора
- USB-кабель для підзаряджання акумулятора в комплекті
- Має яскраве підсвічування
- Їде вперед/назад, повертає вліво/вправо
- Прогумовані колеса
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:32
- Елементи живлення: акумулятор 3.7 V (входить до комплекту)
- Частота керування 27 MHz
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір автобуса: 21 х 5,3 х 6 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 7,5 х 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:32 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 559 ₴





