Качалка шезлонг для новонародженого з вібрацією мелодіями та підвісками Транспорт

-12%
- Готово до відправки
- Код: 42339
1 856 ₴
1 635 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей шезлонг створить для малюка комфортне та затишне місце для відпочинку! Заспокійлива вібрація й мелодії допомагають розслабитися, а яскраві підвіски привертають увагу та заохочують малюка дізнаватися щось нове. Спинка регулюється, тож можна легко змінити положення залежно від потреб дитини. М'яку підкладку можна зняти та випрати, що робить догляд простим і зручним. Міцна конструкція та ремінці гарантують безпечне використання щодня!
Особливості:
- Утримувальна накладка та ремінці
- Вібрація
- Заспокійливі мелодії
- 2 режими гучності
- Спинка регулюється, змінюється кут нахилу
- М'яку підкладку легко зняти та випрати
- 3 підвіски
- Інструкція зі збирання
- Металева конструкція з пластиковими та текстильними елементами
- Виготовлений із міцних і безпечних матеріалів
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розмір шезлонга: 68 х 50 х 61 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не додано до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 51 х 8 х 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Ігрові підвіски, Регульована спинка |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Крісло-качалка |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | поперечина з іграшками |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція вібрації | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 680 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 610 мм |
- Ціна: 1 635 ₴



