Набір тварин для дітей Морські мешканці Sealife 6 фігурок

- Немає в наявності
- Код: 42256
388 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір реалістичних фігур морських жителів перенесе дитину в дивовижний підводний світ. У комплекті зібрані різні види морських тварин, виготовлені з увагою до деталей і їх природного забарвлення. Граючи з ними, малюк дізнається більше про океан, його мешканців та їхні особливості. Фігурки приємні на дотик, міцні та безпечні для дітей. Такий набір стане чудовим доповненням до колекції або навчальною іграшкою для пізнавальних ігор.
Особливості:
- 6 фігурок
- Реалістичний дизайн фігурок
- Характерне для мешканців океану забарвлення
- Фігурки виготовлені з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Пакування: Пакет
- Габарити упаковки: 14 х 3 х 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Морські тварини |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 388 ₴
