Інтерактивний робот на радіокеруванні Cady Wilo Англійське озвучування Фіолетовий

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42251
1 080 ₴
973 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний робот на радіокеруванні вміє ходити вперед-назад, рухати руками, танцювати, має звукові та світлові ефекти. Керується іграшка за допомогою пульта керування, який входить до комплекту.
Особливості:
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Іграшка виготовлена в образі неймовірного робота яскравого кольору
- Робот рухається вперед/назад, вправо/вліво, обертається на 360 градусів
- Робот танцює
- Усі дії робота супроводжуються звуковими і світловими ефектами
- Озвучений англійською мовою
Комплектація:
- Робот
- Зброя
- Акумулятор
- Пульт керування
- USB зарядний пристрій
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення робота: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 16,5 х 8,5 х 26,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 10 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Робот |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Тип бездротового зв'язку | ІЧ |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 265 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 973 ₴









