Інтерактивна іграшка Плюшевий Мишеня Казкар Limo Toy Коричневый

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42252
1 350 ₴
1 218 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плюшевий мишеня, розповідає дитині казки, даруючи позитивні емоції та чудовий настрій. Іграшка сприяє активізації розвитку мовлення, уяви, фантазії та поповненню словникового запасу дитини. Озвучування іграшки має високу якість, виконується на професійній студії із залученням професійних акторів, електроніка відповідає європейським стандартам якості. Під час виготовлення іграшки використовуються безпечні високоякісні матеріали.
Особливості:
- Мишеня відтворює 8 казок
- Для активізації іграшки необхідно натиснути на лапку мишеняти, і іграшка почне свою казку
- Мишеня розповідає казки з виразними інтонаціями та супроводжує розповідь рухами корпусу
- До комплекту також входять 8 карток із зображенням головних героїв казки
- Працює від батарейок
- Озвучен Мишеня професійними дикторами, тому ви можете бути впевнені, що дитина запам'ятовує правильну вимову
- Озвучено українською мовою
- Кнопка "ввімкнути/вимкнути" та "перемикати" з відповідним маркуванням на лапках
- Функція регулювання гучності та авто-вимкнення, якщо протягом 5 хв не натискати на кнопки
- Виготовлений із приємних на дотик, якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини
Казки:
- Бобове зернятко
- Зайчикова хатка
- Два морози
- Зимівля звірів
- Рукавичка
- Круть-верть
- Коза-дереза
- Язиката Хвеська
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Висота іграшки: 30 см
- Пакування: Коробка
- Розмір коробки 30,5 х 31 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей |
| Мови | Український |
| Висота | 30 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 1 218 ₴








