Двосторонній мольберт для малювання з поличками й аксесуарами Динозавр Artist Зелений

- Немає в наявності
- Код: 42245
929 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли в руках дитини з'являються маркери або крейда — починається справжня магія! Маленький мольберт із кумедним динозавриком перетворює будь-який день на творчу пригоду. На одному боці можна малювати маркером, на іншій — крейдою, а потім легко стерти та створювати нове шедевральне полотно.
Мольберт зручно стоїть, має поличку для приладдя і все необхідне для натхнення. Це чудовий спосіб розвивати уяву, дрібну моторику та впевненість у своїх ідеях.
Особливості:
- Двосторонній мольберт для малювання
- Один бік для малювання маркерами та магнітами
- Друга сторона для малювання крейдою
- Дошка обертається на 360°
- 5 кольорових маркерів "пиши-витирай"
- Губка для витирання
- Крейда у 12 кольорах
- Магнітні літери (англійський алфавіт) і цифри
- Тримачі для плакатів або інших матеріалів з обох боків мольберта
- Мольберт обладнаний лінійкою
- Полиця
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір мольберта: 34 х 26 х 49 см
- Кількість елементів у наборі: 24 шт.
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 6,5 х 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 490 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Поличка | Так |
- Ціна: 929 ₴





