Табурет підставка для дітей у ванну та туалет Розкладна Антиковзна Bimbo 32 х 30 х 37 см Бежевий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42222
740 ₴
659 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі сходинки — ідеальне рішення для самостійності вашої дитини! Завдяки своїй конструкції та нековзкій поверхні підставка допомагає дитині легко дістати до раковини, полиці або інших важкодоступних місць. Вона виготовлена з безпечного та міцного пластику, що гарантує довговічність і комфорт у використанні.
Особливості:
- Дві зручні сходинки для легкого підіймання
- Розкладна конструкція
- Широка стійка основа з надійними ніжками
- Нековзна поверхня для безпеки
- Вбудована ручка для перенесення
- Виготовлені з міцного й безпечного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 2-х років
- Розмір: 32 х 30 х 37 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 34 х 14 х 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bimbo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка під ванночку |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 37 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 659 ₴

